skip to Main Content

Bestill et møte med en av våre rådgivere

I vår digitale bestillingsløsning kan du velge et tidspunkt som passer for deg.

Velg avdeling for å gå videre.

Åpningstid

Mandag – fredag kl. 8-16.

Romjul: kl. 10-14.
01.05 – 31.08 kl. 8-15.30.

Adresse

Orkanger:
Tverradkomsten 23, 7300 Orkanger

Trondheim
Nordre gate 5, 7011 Trondheim

Skal vi ringe deg?

Send oss en melding via skjemaet så ringer en rådgiver deg.

Våre ansatte

Caroline

Caroline Solvang

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

94 89 78 41
caroline.ness@varigorkla.no

Martin Kjøren

Senior kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

90 61 13 10
martin.kjoren@varigorkla.no

Eirik Veskje

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

95 24 97 44
eirik.veskje@varigorkla.no

Berit

Berit Drugli Bye

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

47 66 40 40
berit.drugli@varigorkla.no

Lars Wold Ree

Senior kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

97 01 47 56
lars.ree@varigorkla.no

Per Kristian Mogstad

Kunderådgiver næringsliv
Autorisert rådgiver

97 11 59 25
per-kristian.mogstad@varigorkla.no

Lars Helge Hoston

Assurandør landbruk/kunderådgiver
Autorisert rådgiver

90 97 49 22
lars-helge.hoston@varigorkla.no

Frode Slupphaug

Kunderådgiver næringsliv/landbruk
Autorisert rådgiver

95 06 89 00
frode.slupphaug@varigorkla.no

Margrethe Sørseth

Rådgiver risikostyring

41 04 65 82
margrethe.soerseth@varignr.no

Marthe-Stine Grimsmo Berg

Markedssjef

41 63 94 84
marthe.berg@varigorkla.no

Guri Fagerholt Kjørsvik

Salgsleder
Autorisert rådgiver

91 62 38 32
guri.kjorsvik@varigorkla.no

Sidsel Rian

Daglig leder

90 16 40 13
sidsel.rian@varigorkla.no

Back To Top