skip to Main Content

Adresse

Orkanger:
Tverradkomsten 23, 7300 Orkanger

Trondheim
Nordre gate 5, 7011 Trondheim

Åpningstid

Sommertid 01.05 – 31.08 kl. 8-15.30.
Mandag – fredag kl. 8-16.
Romjul: 10-14. 

Våre ansatte

Berit

Berit Drugli Bye

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

47 66 40 40
berit.drugli@varigorkla.no

Joar Andrè Berg Wuttudal

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

90 69 90 78
joar.wuttudal@varigorkla.no

Caroline

Caroline Næss

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

94 89 78 41
caroline.ness@varigorkla.no

Lars Wold Ree

Senior kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

97 01 47 56
lars.ree@varigorkla.no

Martin Kjøren

Senior kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

90 61 13 10
martin.kjoren@varigorkla.no

Eirik Veskje

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

95 24 97 44
eirik.veskje@varigorkla.no

Lars Helge Hoston

Assurandør landbruk/kunderådgiver
Autorisert rådgiver

90 97 49 22
lars-helge.hoston@varigorkla.no

Per Kristian Mogstad

Kunderådgiver næringsliv
Autorisert rådgiver

97 11 59 25
per-kristian.mogstad@varigorkla.no

Frode Slupphaug

Kunderådgiver næringsliv/landbruk
Autorisert rådgiver

95 06 89 00
frode.slupphaug@varigorkla.no

Daniel Hoff

Kunderådgiver næringsliv/privat
Autorisert rådgiver

90 29 25 26
daniel.hoff@varigorkla.no

Marthe-Stine Grimsmo Berg

Markedssjef

41 63 94 84
marthe.berg@varigorkla.no

Guri Fagerholt Kjørsvik

Salgsleder
Autorisert rådgiver

91 62 38 32
guri.kjorsvik@varigorkla.no

Sidsel Rian

Daglig leder

90 16 40 13
sidsel.rian@varigorkla.no

Skal vi ringe deg?

Send oss en melding via skjemaet så ringer en rådgiver deg.

Back To Top