Skip to content

Bestill et møte med en av våre rådgivere

I vår digitale bestillingsløsning kan du velge et tidspunkt som passer for deg.

Velg avdeling for å gå videre.

Åpningstid

Mandag – fredag kl. 8-16.
Romjul: kl. 10-14.
01.05 – 31.08 kl. 8-15.30.

Adresse

Orkanger:
Tverradkomsten 23, 7300 Orkanger

Trondheim
Nordre gate 5, 7011 Trondheim

Skal vi ringe deg?

Send oss en melding via skjemaet så ringer en rådgiver deg.

Våre ansatte

Caroline

Caroline Solvang

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

948 97 841
caroline.solvang@varigorkla.no

Martin Kjøren

Senior kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

906 11 310
martin.kjoren@varigorkla.no

Lise Karlsen Røstad

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

994 81 777
Lise.rostad@varigorkla.no

Robert Syrstad

Robert Syrstad

Kunderådgiver næringsliv

955 58 693
Robert.syrstad@varigorkla.no

Frode Slupphaug

Kunderådgiver næringsliv/landbruk
Autorisert rådgiver

950 68 900
frode.slupphaug@varigorkla.no

Lars Helge Hoston

Assurandør landbruk/kunderådgiver
Autorisert rådgiver

909 74 922
lars-helge.hoston@varigorkla.no

Sidsel Rian

Daglig leder

901 64 013
sidsel.rian@varigorkla.no

Guri Fagerholt Kjørsvik

Salgsleder
Autorisert rådgiver

916 23 832
guri.kjorsvik@varigorkla.no

Robert Jakobsen

Robert Jakobsen

Avdelingsleder/salgsleder Trondheim

995 42 402
Robert.jakobsen@varigorkla.no

Oda Maria Mandal Opphaug

Markedskoordinator
Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

915 90 660
Oda.mandal@varigorkla.no

Margrethe Sørseth

Rådgiver risikostyring

410 46 582
margrethe.soerseth@varignr.no

Marthe-Stine Grimsmo Berg

Permisjon

416 39 484
marthe.berg@varigorkla.no

Back To Top