skip to Main Content

Kontakt

Varig Orkla Forsikring gjensidig

Tverradkomsten 23, 7300 Orkanger
Telefon: 72 48 88 00

Åpningstiden er mandag til fredag 8-16.
Fra 15. mai til 31. august stenger vi 15.30.

Våre ansatte

Joar Andrè Berg Wuttudal

Kunderådgiver privat

90 69 90 78
joar.wuttudal@gjensidige.no

Berit

Berit Drugli

Kunderådgiver privat

47 66 40 40
berit.drugli@gjensidige.no

Caroline

Caroline Næss

Kunderådgiver privat

94 89 78 41
caroline.neass@gjensidige.no

Lars Wold Ree

Senior kunderådgiver privat

97 01 47 56
lars.ree@gjensidige.no

Martin Kjøren

Senior kunderådgiver privat

90 61 13 10
martin.kjoren@gjensidige.no

Lars Helge Hoston

Assurandør landbruk/ kunderådgiver

90 97 49 22
lars-helge.hoston@gjensidige.no

Per Kristian Mogstad

Kunderådgiver næringsliv

97 11 59 25
per-kristian.mogstad@gjensidige.no

Guri Fagerholt Kjørsvik

Salgsleder

91 62 38 32
Guri.fagerholt@gjensidige.no

Sidsel Rian

Daglig leder

90 16 40 13
sidsel.rian@gjensidige.no

Back To Top