skip to Main Content

Kontakt

Varig Orkla Forsikring gjensidig

Tverradkomsten 23, 7300 Orkanger
Telefon: 72 48 88 00

Åpningstid:
Mandag – fredag kl. 8-16.
Sommertid 1. mai – 31. august kl. 8-15.30.

Våre ansatte

Berit

Berit Drugli

Kunderådgiver privat

47 66 40 40
berit.drugli@varigorkla.no

Joar Andrè Berg Wuttudal

Kunderådgiver privat

90 69 90 78
joar.wuttudal@varigorkla.no

Caroline

Caroline Næss

Kunderådgiver privat

94 89 78 41
caroline.ness@varigorkla.no

Lars Wold Ree

Senior kunderådgiver privat

97 01 47 56
lars.ree@varigorkla.no

Martin Kjøren

Senior kunderådgiver privat

90 61 13 10
martin.kjoren@varigorkla.no

Lars Helge Hoston

Assurandør landbruk/ kunderådgiver

90 97 49 22
lars-helge.hoston@varigorkla.no

Per Kristian Mogstad

Kunderådgiver næringsliv

97 11 59 25
per-kristian.mogstad@varigorkla.no

Frode Slupphaug

Kunderådgiver næringsliv/landbruk

95 06 89 00
frode.slupphaug@varigorkla.no

Guri Fagerholt Kjørsvik

Salgsleder

91 62 38 32
guri.kjorsvik@varigorkla.no

Sidsel Rian

Daglig leder

90 16 40 13
sidsel.rian@varigorkla.no

Back To Top