skip to Main Content

Varig Orkla Forsikring er samarbeidspartner med Brage Finans fra 1. mars 2022.

Brage Finans er et frittstående finansieringsselskap eid av solide norske banker siden etableringen i 2010. Sammen med Brage tilbyr vi leasing til næringslivet og bil- og båtlån til privatkunder.

Du kan søke om finansieringsløsninger for deg eller din bedrift hos våre rådgivere.

excavator in construction site on sunset sky background
Berit

Berit Drugli Bye

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

47 66 40 40
berit.drugli@varigorkla.no

Caroline

Caroline Næss

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

94 89 78 41
caroline.ness@varigorkla.no

Lars Wold Ree

Senior kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

97 01 47 56
lars.ree@varigorkla.no

Martin Kjøren

Senior kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

90 61 13 10
martin.kjoren@varigorkla.no

Eirik Veskje

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

95 24 97 44
eirik.veskje@varigorkla.no

Lars Helge Hoston

Assurandør landbruk/kunderådgiver
Autorisert rådgiver

90 97 49 22
lars-helge.hoston@varigorkla.no

Per Kristian Mogstad

Kunderådgiver næringsliv
Autorisert rådgiver

97 11 59 25
per-kristian.mogstad@varigorkla.no

Frode Slupphaug

Kunderådgiver næringsliv/landbruk
Autorisert rådgiver

95 06 89 00
frode.slupphaug@varigorkla.no

Daniel Hoff

Kunderådgiver næringsliv/privat
Autorisert rådgiver

90 29 25 26
daniel.hoff@varigorkla.no

Back To Top