skip to Main Content

Varig Orkla Forsikring er eier i og samarbeidspartner med Frende fra 1. januar 2021.

Frende er etablert og eid av lokale sparebanker på Sør- og Vestlandet og har samme lokale strategi som oss. 

  • I praksis vil du som vår kunde oppleve at du har alle forsikringer  ett og samme sted. I polisen fremgår det at vi har et samarbeid om de ulike produktene. Enkelt sagt vil alle bygninger og inventar være forsikret i Varig Orkla Forsikring og de øvrige produktene, som for eksempel bil og reise, være forsikret i Frende.
  • Oppgjør for alle typer skader vil gjøres av Frendes oppgjørsmedarbeidere. Frende er kåret til Norges beste selskap innen skadeoppgjør de siste tre årene. 

All kundeservice gjøres av Varig Orkla Forsikring.

Finn din rådgiver i oversikten under.

Berit

Berit Drugli Bye

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

47 66 40 40
berit.drugli@varigorkla.no

Caroline

Caroline Næss

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

94 89 78 41
caroline.ness@varigorkla.no

Lars Wold Ree

Senior kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

97 01 47 56
lars.ree@varigorkla.no

Martin Kjøren

Senior kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

90 61 13 10
martin.kjoren@varigorkla.no

Eirik Veskje

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

95 24 97 44
eirik.veskje@varigorkla.no

Lars Helge Hoston

Assurandør landbruk/kunderådgiver
Autorisert rådgiver

90 97 49 22
lars-helge.hoston@varigorkla.no

Per Kristian Mogstad

Kunderådgiver næringsliv
Autorisert rådgiver

97 11 59 25
per-kristian.mogstad@varigorkla.no

Frode Slupphaug

Kunderådgiver næringsliv/landbruk
Autorisert rådgiver

95 06 89 00
frode.slupphaug@varigorkla.no

Daniel Hoff

Kunderådgiver næringsliv/privat
Autorisert rådgiver

90 29 25 26
daniel.hoff@varigorkla.no

Back To Top