skip to Main Content

Varig Orkla Forsikring er eier i og samarbeidspartner med Frende fra 1. januar 2021.

Frende er etablert og eid av lokale sparebanker på Sør- og Vestlandet og har samme lokale strategi som oss. 

  • I praksis vil du som vår kunde oppleve at du har alle forsikringer  ett og samme sted. I polisen fremgår det at vi har et samarbeid om de ulike produktene. Enkelt sagt vil alle bygninger og inventar være forsikret i Varig Orkla Forsikring og de øvrige produktene, som for eksempel bil og reise, være forsikret i Frende.
  • Oppgjør for alle typer skader vil gjøres av Frendes oppgjørsmedarbeidere. Frende er kåret til Norges beste selskap innen skadeoppgjør de siste tre årene. 

All kundeservice gjøres av Varig Orkla Forsikring.

Finn din rådgiver i oversikten under.

Joar Andrè Berg Wuttudal

90 69 90 78 joar.wuttudal@varigorkla.no

read more
Berit

Berit Drugli

47 66 40 40 berit.drugli@varigorkla.no

read more
Caroline

Caroline Næss

94 89 78 41 caroline.ness@varigorkla.no

read more

Lars Wold Ree

97 01 47 56 lars.ree@varigorkla.no

read more

Martin Kjøren

90 61 13 10 martin.kjoren@varigorkla.no

read more

Frode Slupphaug

95 06 89 00 frode.slupphaug@varigorkla.no

read more

Lars Helge Hoston

90 97 49 22 lars-helge.hoston@varigorkla.no

read more

Per Kristian Mogstad

97 11 59 25 per-kristian.mogstad@varigorkla.no

read more

Guri Fagerholt Kjørsvik

91 62 38 32 guri.kjorsvik@varigorkla.no

read more
Back To Top