skip to Main Content
Hesteforsikring


Med hesteforsikring i Frende kan du unngå store veterinærutgifter dersom uhellet skulle være ute.
 

Forsikringen gjør at du er bedre rustet økonomisk om noe uforutsett skulle skje.

Kontakt oss for tilbud
Plaster Ikon

Behandlingsutgifter og medisiner

Det kan bli dyrt å gi hesten best mulig behandling dersom man ikke har forsikring.

Hvis hesten blir borte

Du kan få erstatning dersom hesten din dør eller blir stjålet.

Du kan forsikre:

  • Travhest
  • Ridehest
  • Avlshest
  • Gruppe

Hva kan forsikres?

  • Ridehest mellom 2 uker og og 16 år. Bruksområde må angis, fritidshest, sprangridning, dressur, gangartskonkurranse, rideskole
  • Travhest mellom 0 og 14 år. Kan forsikres med tapsdekning inntil kroner 150 000.
  • Avlshest mellom 2 uker og 16 år. Forsikringen omfatter også foster/føll fra 70. drektighetsdag til føllet er 30 dager
  • Gruppe, mellom 3-10 hester

Ønsker du at vi kontakter deg? Skriv til oss her:

Kontakt oss

Berit

Berit Drugli Bye

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

47 66 40 40
berit.drugli@varigorkla.no

Caroline

Caroline Næss

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

94 89 78 41
caroline.ness@varigorkla.no

Lars Wold Ree

Senior kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

97 01 47 56
lars.ree@varigorkla.no

Martin Kjøren

Senior kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

90 61 13 10
martin.kjoren@varigorkla.no

Eirik Veskje

Kunderådgiver privat
Autorisert rådgiver

95 24 97 44
eirik.veskje@varigorkla.no

Lars Helge Hoston

Assurandør landbruk/kunderådgiver
Autorisert rådgiver

90 97 49 22
lars-helge.hoston@varigorkla.no

Frode Slupphaug

Kunderådgiver næringsliv/landbruk
Autorisert rådgiver

95 06 89 00
frode.slupphaug@varigorkla.no

Daniel Hoff

Kunderådgiver næringsliv/privat
Autorisert rådgiver

90 29 25 26
daniel.hoff@varigorkla.no

Back To Top