skip to Main Content

Kjøp forsikring hos oss!

Varig Orkla Forsikring gjensidig

Vi er en lokal representant for Gjensidige, og tilbyr alle typer forsikringer til privatkunder, landbrukskunder og bedriftskunder.

Vi hjelper deg til å være godt forberedt på alt som kan skje i livet ditt.  Kontakt våre rådgivere, og i samarbeid lager vi en skreddersydd løsning som dekker ditt behov innen privatforsikringer, landbruk eller bedrift.

Tverradkomsten 23, 7300 Orkanger
Telefon: 72 48 88 00

Åpningstiden er mandag til fredag 8-16.
Fra 15. mai til 31. august stenger vi 15.30.

Våre ansatte

Berit

Berit Drugli

Kunderådgiver privat

47 66 40 40
berit.drugli@gjensidige.no

Caroline

Caroline Næss

Kunderådgiver privat

94 89 78 41
caroline.neass@gjensidige.no

Guri Fagerholt Kjørsvik

Salgsleder

91 62 38 32
Guri.fagerholt@gjensidige.no

Joar Andrè Berg Wuttudal

Kunderådgiver privat

90 69 90 78
joar.wuttudal@gjensidige.no

Lars Wold Ree

Senior kunderådgiver privat

97 01 47 56
lars.ree@gjensidige.no

Lars Helge Hoston

Assurandør landbruk/ kunderådgiver

90 97 49 22
lars-helge.hoston@gjensidige.no

Martin Kjøren

Senior kunderådgiver privat

90 61 13 10
martin.kjoren@gjensidige.no

Per Kristian Mogstad

Kunderådgiver næringsliv

97 11 59 25
per-kristian.mogstad@gjensidige.no

Sidsel Rian

Daglig leder

90 16 40 13
sidsel.rian@gjensidige.no

Back To Top